• Zadzwoń do nas: 502 709 002 / 885 055 010
  • Email: biuro@szkic.pl
  • Pracujemy w godzinach: 08:00-16:00

O nas

Firma z 10-letnią tradycją


Istniejemy na polskim rynku od 2002 roku aktywnie uczestniczymy w procesie rozwoju polskich i międzynarodowych sieci handlu detalicznego, hurtowego,  producentów artykułów konsumpcyjnych i przemysłowych.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, aranżacją oraz kompleksowym wyposażeniem placówek handlowych.. Wyposażamy sklepy o różnych powierzchniach, są to zarówno małe sklepy jak i duże sieci handlowe.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, doradzamy klientom w doborze najlepszych rozwiązań czy stosowanych materiałów.Oferujemy także pomoc i doradztwo techniczne związane z budową, rozbudową i modernizacją sklepów.

Charakteryzuje nas elastyczność, która pozwala na realizację nietypowych zamówień dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta i charakteru prowadzonej działalności.

Wieloletnie doświadczenie w branży, pomaga nam tak zaprojektować i wyposażyć obiekt handlowy, aby przyniósł wymierne korzyści w postaci zwiększenia sprzedaży, maksymalizacji zysków, optymalnego wykorzystania przestrzeni oraz zadowolenia klientów. Posiadamy własny park maszynowy, który rozwija się wraz z potrzebami naszych klientów.

Nasza stała profesjonalna ekipa montażowa wykonuje prace zarówno na małych jak i w  wielkopowierzchniowych obiektach na terenie całej Polski.

Jesteśmy konkurencyjni cenowo, przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług.

Jeżeli myślicie o modernizacji swojego sklepu, budowie nowego obiektu lub wymianie niektórych elementów przestarzałego wyposażenia, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.